reCAPTCHA (7.x-1.11-rc1) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Help
gl: Axuda

en: Theme
gl: Tema

en: Custom
gl: Personalizado

en: Uses the reCAPTCHA web service to improve the CAPTCHA module and protect email addresses. For more information on what reCAPTCHA is, visit <a href="@url" target="_blank">the official website</a>.
gl: Usa o servizo web de reCAPTCHA para mellorar o sistema de CAPTCHA e protexer as direccións de correo electrónico. Para máis información sobre qué é reCAPTCHA, <a href="@url" target="_blank">visite o sitio oficial</a>.

en: Configuration
gl: Configuración

en: The settings associated with reCAPTCHA can be found in the <a href="@recaptchatab">reCAPTCHA tab</a>, in the <a href="@captchasettings">CAPTCHA settings</a>. You must set your public and private reCAPTCHA keys in order to use the module. Once the public and private keys are set, visit the <a href="@captchasettings">CAPTCHA settings</a>, where you can choose where reCAPTCHA should be displayed.
gl: As opcións asociadas a reCAPTCHA poden atoparse na <a href="@recaptchatab">solapa de reCAPTCHA </a>, dentro das <a href="@captchasettings">opcións de CAPTCHA</a>. Debe establecer as súas chaves públicas e privadas de reCAPTCHA para poder utilizar este módulo. Unha vez que foron establecidas as chaves públicas e privadas, visite <a href="@captchasettings">opcións de CAPTCHA</a>, onde poderá seleccionar onde deberían amosarse os reCAPTCHA.

en: Administer the reCAPTCHA web service.
gl: Administrar servizo web de reCAPTCHA.

en: Public Key
gl: Chave pública

en: Private Key
gl: Chave privada

en: Your public Mailhide key obtained from <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a>.
gl: A súa chave pública de Mailhide obtida de <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a>.

en: Your private Mailhide key obtained from <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a>.
gl: A súa chave privada de Mailhide, obtida de <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a>.

en: E-Mail addresses are hidden with <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a>.
gl: As direccións de correo electrónico son ocultadas por <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a>.

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Spam control
gl: Control de lixo

en: Uses the <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> web service to improve the CAPTCHA system and protect email addresses.
gl: Usa o servizo web <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> para mellorar o sistema de CAPTCHA e protexer as direccións de correo electrónico.

en: Defines which theme to use for reCAPTCHA.
gl: Define que tema visual usará reCAPTCHA

en: Red
gl: Vermello

en: White
gl: Branco

en: Black Glass
gl: Vidrio negro

en: Clean
gl: Limpar

en: Tab Index
gl: Índice de solapa

en: Sets a <a href="@tabindex" target="_blank">tabindex</a> for the reCAPTCHA text box. If other elements in the form use a tabindex, this should be set so that navigation is easier for the user.
gl: Establece un <a href="@tabindex" target="_blank">tabindex</a> para o recadro de texto de reCAPTCHA. Se outro elemento do formulario usa un tabindex, esto debería especificarse para que a navegación sexa más fácil para o usuario.

en: The Tab Index must be an integer.
gl: O índice de solapa debe ser un número enteiro.

en: Incorrect please try again
gl: Incorrecto, por favor inténteo de novo

en: Enter the words above:
gl: Escriba as palabras de enriba:

en: Get another CAPTCHA
gl: Obter outro CAPTCHA

en: Get an audio CAPTCHA
gl: Obter un CAPTCHA de audio

en: Get an image CAPTCHA
gl: Obter un CAPTCHA de imaxen

en: Uses the <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> web service to protect email addresses.
gl: Usa o servizo web <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> para protexer as direccións do correo electrónico.

en: Uses the reCAPTCHA web service to protect email addresses. For more information on what reCAPTCHA Mailhide is, visit <a href="@url" target="_blank">the official website</a>.
gl: Usa o servizo web reCAPTCHA para protexer as direccións de correo electrónico. Para maior información sobre qué é reCAPTCHA Mailhide, visite o <a href="@url" target="_blank">sitio web oficial</a>.

en: Head over to the <a href="@inputformats">input format settings</a> and add the <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a> input filter to hide posted emails.
gl: Diríxase a <a href="@inputformats">configuración de formatos de entrada</a> e engada o filtro de entrada de <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a> para ocultar os correos electrónicos que se envían.

en: Addresses cannot be hidden because the administrator has not set the reCAPTCHA Mailhide keys.
gl: As direccións non se poden ocultar porque o administrador non foron establecidas as chaves de reCAPTCHA Mailhide.

en: Uses the reCAPTCHA web service to improve the CAPTCHA system.
gl: Usa o servizo web de reCAPTCHA para mellorar o sistema de CAPTCHA.

en: Uses the reCAPTCHA web service to protect email addresses.
gl: Usa o servizo web de reCAPTCHA para protexer direccións de correo electrónico.

en: AJAX API
gl: API AJAX

en: Use the AJAX API to display reCAPTCHA.
gl: Use a API AJAX para amosar reCAPTCHA.

en: reCaptcha Administration
gl: Administración de reCaptcha

en: Administer reCaptcha settings
gl: Administrar as configuracións de reCaptcha

en: Disable Client-Side Cookies
gl: Desactivar as cookies do lado do cliente

en: Enter the words you hear:
gl: Escriba as palabras que escoita:

en: Addresses cannot be hidden because Mcrypt is not installed.
gl: As direccións non se poden ocultar porque Mcrypt non está instalado.
