reCAPTCHA (7.x-1.11-rc1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Help
lt: Pagalba

en: Theme
lt: Tema

en: Custom
lt: Savitas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas
