reCAPTCHA (7.x-1.11-rc2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Help
cy: Cymorth

en: Theme
cy: Thema

en: Custom
cy: Addasu

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Public Key
cy: Allwedd Cyhoeddus

en: Red
cy: Coch
