reCAPTCHA (7.x-1.11-rc2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Help
fa: راهنما

en: Theme
fa: پوسته

en: Custom
fa: سفارشی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Public Key
fa: کلید عمومی

en: E-Mail addresses are hidden with <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a>.
fa: آدرس‌های پست الکترونیکی توسط <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a> مخفی شده‌اند.

en: Red
fa: قرمز

en: White
fa: سفید
