reCAPTCHA (7.x-1.11-rc2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Help
lv: Palīdzība

en: Theme
lv: Tēma

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Red
lv: Sarkans

en: White
lv: Balts
