reCAPTCHA (7.x-1.11-rc2) - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Help
sl: Pomoč

en: Theme
sl: Tema

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Uses the reCAPTCHA web service to improve the CAPTCHA module and protect email addresses. For more information on what reCAPTCHA is, visit <a href="@url" target="_blank">the official website</a>.
sl: Uporablja spletni servis reCAPTCHA za izboljšavo CAPTCHA sistema in zaščito e-naslovov. Za več podatkov o reCAPTCHi obiščite <a href="@url" target="_blank">njeno uradno spletno stran</a>.

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: The settings associated with reCAPTCHA can be found in the <a href="@recaptchatab">reCAPTCHA tab</a>, in the <a href="@captchasettings">CAPTCHA settings</a>. You must set your public and private reCAPTCHA keys in order to use the module. Once the public and private keys are set, visit the <a href="@captchasettings">CAPTCHA settings</a>, where you can choose where reCAPTCHA should be displayed.
sl: Vse nastavitve povezane z reCAPTCHo najdete v <a href="@recaptchatab">zavihku reCAPTCHA</a>, v <a href="@captchasettings"> nastavitvah CAPTCHe</a>. Pre uporabo modula morate nastaviti vaš javni in zasebni ključ. Ko ste to naredili, obiščite <a href="@captchasettings">CAPTCHA nastavitve</a>, kjer lahko določite obrazce, na katerih naj se prikazuje reCAPTCHA.

en: Public Key
sl: Javni ključ

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: reCAPTCHA Mailhide
sl: reCAPTCHA zaščita e-naslovov

en: Your private Mailhide key obtained from <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a>.
sl: Vaš zasebni reCAPTCHA Mailhide ključ, ki ste ga pridobili iz <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHe</a>.

en: E-Mail addresses are hidden with <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a>.
sl: E-naslovi so zaščiteni z <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a> sistemom.

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a

en: Uses the <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> web service to improve the CAPTCHA system and protect email addresses.
sl: Uporablja spletni servis <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> za izboljšavo CAPTCHA sistema in zaščito e-naslovov.

en: Defines which theme to use for reCAPTCHA.
sl: Definira temo, ki naj se uporabi za prikaz reCAPTCHe.

en: Red
sl: Rdeča

en: White
sl: Bela

en: Black Glass
sl: Črno steklo

en: Clean
sl: Čista

en: Tab Index
sl: Tab indeks

en: Sets a <a href="@tabindex" target="_blank">tabindex</a> for the reCAPTCHA text box. If other elements in the form use a tabindex, this should be set so that navigation is easier for the user.
sl: Nastavi <a href="@tabindex" target="_blank">tab indeks</a> za reCAPTCHino vnosno polje.  Če tudi ostala polja v obrazcu uporabljajo tab indeks, bo ta nastavitev uporabnikom olajšala njegovo uporabo.

en: The Tab Index must be an integer.
sl: Tab indeks mora biti celo število.

en: Incorrect please try again
sl: Napačen odgovor. Prosimo, poizkusite ponovno.

en: Enter the words above:
sl: Vnesite zgornji besedi:

en: Get another CAPTCHA
sl: Dobi nov izziv

en: Get an audio CAPTCHA
sl: Zvočni izziv

en: Get an image CAPTCHA
sl: Grafični izziv

en: Uses the <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> web service to protect email addresses.
sl: Uporablja spletni servis <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> za zaščito e-naslovov.

en: Uses the reCAPTCHA web service to protect email addresses. For more information on what reCAPTCHA Mailhide is, visit <a href="@url" target="_blank">the official website</a>.
sl: Uporablja spletni servis reCAPTCHA za zaščito e-naslovov. Za več informacij o reCAPTCHA Mailhide obiščite <a href="@url" target="_blank">uradno spletno stran</a>.

en: Head over to the <a href="@inputformats">input format settings</a> and add the <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a> input filter to hide posted emails.
sl: Da bi skrili e-naslove, morate na strani z <a href="@inputformats">nastavitvami vnosnih formatov</a> vključitei <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a> vnosni filter.

en: Addresses cannot be hidden because the administrator has not set the reCAPTCHA Mailhide keys.
sl: Naslovov ni mogoče skriti, ker administrator ni nastavil reCAPTCHA Mailhide ključev.

en: Uses the reCAPTCHA web service to improve the CAPTCHA system.
sl: Uporablja spletni servis reCAPTCHA

en: Uses the reCAPTCHA web service to protect email addresses.
sl: Uporablja spletni servis reCAPTCHA za zaščito e-naslovov.

en: Use the AJAX API to display reCAPTCHA.
sl: Za prikaz reCAPTCHe uporabi AJAX API klic.

en: reCaptcha Administration
sl: Upravljanje reCAPTCHe

en: Administer reCaptcha settings
sl: Upravljaj nastavitve reCAPTCHe
