reCAPTCHA (7.x-1.11) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Help
be: Дапамога

en: Theme
be: Тэма

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Configuration
be: Налады

en: Spam control
be: Абарона ад спаму

en: Defines which theme to use for reCAPTCHA.
be: Азначае тэму, якая будзе выкарыстана для reCAPTCHA.
