reCAPTCHA (7.x-1.11) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Public Key
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ ಕೀಲಿ

en: Private Key
kn: ಖಾಸಗಿ ಕೀಲಿ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Clean
kn: ಸ್ವಚ್ಛಗೊಳಿಸು
