reCAPTCHA (7.x-1.12-rc1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Help
fi: Ohje

en: Theme
fi: Teema

en: Custom
fi: Oma

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: Red
fi: Punainen

en: Clean
fi: Siistitty
