reCAPTCHA (7.x-1.12) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Help
hu: Súgó

en: Theme
hu: Smink

en: Custom
hu: Egyéni

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Public Key
hu: Nyilvános kulcs

en: Private Key
hu: Titkos kulcs

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: Defines which theme to use for reCAPTCHA.
hu: Meghatározza a reCAPTCHA megjelenése.

en: Red
hu: Vörös

en: White
hu: Fehér

en: Black Glass
hu: Fekete üveg

en: Clean
hu: Tiszta

en: Administer reCaptcha settings
hu: reCAPTCHA beállítások adminisztrációja
