reCAPTCHA (7.x-1.12) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Help
ro: Ajutor

en: Theme
ro: Temă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Configuration
ro: Configurație

en: Spam control
ro: Control de spam

en: Red
ro: Roșu
