reCAPTCHA (7.x-1.13) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Help
ca: Ajuda

en: Theme
ca: Tema

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: Red
ca: Vermell

en: White
ca: Blanc
