reCAPTCHA (7.x-1.13) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Help
id: Bantuan

en: Theme
id: Tema

en: Custom
id: Tersuai

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Public Key
id: Kunci Publik

en: E-Mail addresses are hidden with <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a>.
id: Alamat-alamat e-mail disembunyikan dengan <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a>.

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: Red
id: Merah

en: White
id: Putih

en: Clean
id: Bersih
