reCAPTCHA (7.x-1.14) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Help
he: עזרה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Custom
he: מותאם

en: Configuration
he: הגדרות

en: White
he: לבן
