reCAPTCHA (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Help
tr: Yardım

en: Theme
tr: Tema

en: Custom
tr: Özel

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Administer the reCAPTCHA web service.
tr: reCAPTCHA ağ hizmetini yönet.

en: Public Key
tr: Ortak Anahtar

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: reCAPTCHA Mailhide
tr: reCAPTCHA ile email adresi gizle

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: Red
tr: Kırmızı

en: White
tr: Beyaz
