reCAPTCHA (7.x-1.8-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Help
it: Aiuto

en: Theme
it: Tema

en: Custom
it: Personalizzato

en: Configuration
it: Configurazione

en: Spam control
it: Controllo spam

en: White
it: Bianco
