reCAPTCHA (7.x-1.8-rc1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Help
sv: Hjälp

en: Theme
sv: Tema

en: Custom
sv: Anpassad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Public Key
sv: Offentlig nyckel

en: The public key given to you when you <a href="@url" target="_blank">registered at reCAPTCHA.net</a>.
sv: Den offentliga nyckel som du får när du <a href="@url" target="_blank">registrerar dig på reCAPTCHA.net</a>.

en: Private Key
sv: Privat nyckel

en: The private key given to you when you <a href="@url" target="_blank">registered at reCAPTCHA.net</a>.
sv: Den privata nyckel som du får när du <a href="@url" target="_blank">registrerar dig på reCAPTCHA.net</a>.

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: Red
sv: Röd

en: White
sv: Vit

en: Clean
sv: Ren
