reCAPTCHA (7.x-1.8) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Help
ja: ヘルプ

en: Theme
ja: テーマ

en: Custom
ja: カスタム

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: Defines which theme to use for reCAPTCHA.
ja: reCAPTCHAに使用するテーマを定義します。

en: Red
ja: レッド

en: White
ja: 白
