reCAPTCHA (7.x-1.8) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Help
pl: Pomoc

en: Theme
pl: Skórka

en: Custom
pl: Własne

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Secure Connection
pl: Bezpieczne połączenie

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: Red
pl: Czerwony

en: White
pl: Biały

en: Tab Index
pl: Indeks tabulatora

en: Enter the words above:
pl: Przepisz powyższe słowa:

en: AJAX API
pl: API AJAX

en: reCaptcha Administration
pl: Administracja reCaptcha

en: Administer reCaptcha settings
pl: Zarządzaj ustawieniami reCaptcha

en: Disable Client-Side Cookies
pl: Wyłącz ciasteczka po stronie klienta

en: Enter the words you hear:
pl: Przepisz usłyszane słowa:
