reCAPTCHA (7.x-1.9-rc1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Help
da: Hjælp

en: Theme
da: Tema

en: Custom
da: Tilpasset

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Public Key
da: Offentlig Nøgle

en: Private Key
da: Privat Nøgle

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: Red
da: Rød

en: White
da: Hvid

en: Clean
da: Ryd
