reCAPTCHA (7.x-1.9-rc1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Help
et: Abi

en: Theme
et: Teema

en: Custom
et: Kohandatud

en: Configuration
et: Seadistus

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: Red
et: Punane

en: White
et: Valge
