reCAPTCHA (7.x-1.9) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Help
ar: المساعدة

en: Theme
ar: حلة

en: Custom
ar: مخصص

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: White
ar: أبيض
