reCAPTCHA (7.x-1.9) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Help
cs: Nápověda

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Custom
cs: Vlastní

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: The public key given to you when you <a href="@url" target="_blank">registered at reCAPTCHA.net</a>.
cs: Veřejný klíč získáte po registraci na <a href="@url" target="_blank">recaptcha.net</a>.

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: The private key given to you when you <a href="@url" target="_blank">registered at reCAPTCHA.net</a>.
cs: Soukromý klíč získáte po registraci na <a href="@url" target="_blank">recaptcha.net</a>.

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Defines which theme to use for reCAPTCHA.
cs: Definuje téma použité pro reCAPTCHA.

en: Red
cs: Červená

en: White
cs: Bílá

en: Use the AJAX API to display reCAPTCHA.
cs: Použít AJAX API pro zobrazení reCAPTCHA.

en: reCaptcha Administration
cs: Administrace reCAPTCHA
