reCAPTCHA (7.x-1.9) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Public Key
vi: Khoá công khai

en: Private Key
vi: Khoá cá nhân

en: Red
vi: Đỏ

en: Clean
vi: Dọn
