reCAPTCHA (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི
