reCAPTCHA (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Audio
ca: Àudio

en: Theme
ca: Tema

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: Dark
ca: Fosc
