reCAPTCHA (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Audio
vi: Âm thanh

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Widget settings
vi: Các thiết lập widget

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Dark
vi: Sẫm màu

en: Unknown error.
vi: Lỗi không rõ.
