reCAPTCHA (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Size
hu: Méret

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Theme
hu: Smink

en: Widget settings
hu: Felületi elem beállítások

en: administer recaptcha
hu: recaptcha adminisztrációja

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: Defines which theme to use for reCAPTCHA.
hu: Meghatározza a reCAPTCHA megjelenése.

en: Site key
hu: Webhelykulcs

en: Compact
hu: Tömör

en: Dark
hu: Sötét

en: Unknown error.
hu: Ismeretlen hiba.

en: Image (default)
hu: Kép (alapértelmezés)

en: Administer the Google No CAPTCHA reCAPTCHA web service.
hu: A Google „No CAPTCHA” reCAPTCHA-szolgáltatás adminisztrációja.

en: Administer reCAPTCHA
hu: reCAPTCHA adminisztrációja

en: Administer reCAPTCHA settings
hu: reCAPTCHA beállítások adminisztrációja

en: Normal (default)
hu: Normál (alapértelmezés)

en: The site key given to you when you <a href="@url">register for reCAPTCHA</a>.
hu: A reCAPTCHA <a href="@url">regisztrációkor</a> kapott webhelykulcs.

en: The secret key given to you when you <a href="@url">register for reCAPTCHA</a>.
hu: A reCAPTCHA <a href="@url">regisztrációkor</a> kapott titkos kulcs.

en: Light (default)
hu: Világos (alapértelmezés)

en: The type of CAPTCHA to serve.
hu: A kiszolgálandó CAPTCHA típusa.

en: Enable fallback for browsers with JavaScript disabled
hu: Tartalék módszer engedélyezése a JavaScript-et nem futtató böngészők számára.

en: The tabindex must be an integer.
hu: A tabindexnek egy egész számnak kell lennie.

en: Migrated settings. You may need to create a new site key and secret key if it does not work.
hu: Átköltöztetett beállítások. Ha esetleg nem működnének, akkor elképzelhető, hogy új webhely- és titkos kulcsokat kell kérni.

en: Set the <a href="@tabindex">tabindex</a> of the widget and challenge (Default = 0). If other elements in your page use tabindex, it should be set to make user navigation easier.
hu: Megadható a felületi elem és a CAPTCHA-teszt <a href="@tabindex">tabindexe</a> (alapértelmezés szerint nulla). Ha az oldalon további elemek is használnak tabindexet, akkor érdemes azokat is beállítani a könnyebb navigáció érdekében.

en: If JavaScript is a requirement for your site, you should <strong>not</strong> enable this feature. With this enabled, a compatibility layer will be added to the captcha to support non-js users.
hu: Engedélyezhető, hogy a JavaScript-et nem futtató böngészőkben egy áthidaló megoldással működjön a CAPTCHA. Ha a webhelyen elvárás a JavaScript engedélyezése a látogatók böngészőiben, akkor ezt a funkciót <strong>nem tanácsolt</strong> engedélyezni.

en: Google <a href="@url">reCAPTCHA</a> is a free service to protect your website from spam and abuse. reCAPTCHA uses an advanced risk analysis engine and adaptive CAPTCHAs to keep automated software from engaging in abusive activities on your site. It does this while letting your valid users pass through with ease.
hu: A <a href="@url">Google reCAPTCHA</a>
    egy ingyenes szolgáltatás, ami fejlett kockázatelemző algoritmusok automatizálásával képes megvédeni a webhelyet a rosszindulatú robotok kéretlen tevékenységétől úgy, hogy közben a hús-vér felhasználókat a lehető legkevésbé zavarja.

en: The secret parameter is missing.
hu: A titkos paraméter hiányzik.

en: The secret parameter is invalid or malformed.
hu: A titkos paraméter érvénytelen vagy rossz formátumú.

en: The response parameter is missing.
hu: A válasz paraméter hiányzik.

en: The response parameter is invalid or malformed.
hu: A válasz paraméter érvénytelen vagy rossz formátumú.

en: Protect your website from spam and abuse while letting real people pass through with ease.
hu: A hús-vér felhasználók részére szinte láthatatlanul védi a webhelyet a rosszindulatú robotok kéretlen tevékenységétől.

en: reCAPTCHA web service
hu: reCAPTCHA webszervíz

en: Empty tabindex has been upgraded to 0.
hu: Az üres tabindex helyett nulla lett elmentve.

en: The json response is invalid or malformed.
hu: A <code>json</code> válasz érvénytelen vagy rossz formátumú.

en: Google <a href=":url">reCAPTCHA</a> is a free service to protect your website from spam and abuse. reCAPTCHA uses an advanced risk analysis engine and adaptive CAPTCHAs to keep automated software from engaging in abusive activities on your site. It does this while letting your valid users pass through with ease.
hu: A <a href=":url">Google reCAPTCHA</a>
    egy ingyenes szolgáltatás, ami fejlett kockázatelemző algoritmusok automatizálásával képes megvédeni a webhelyet a rosszindulatú robotok kéretlen tevékenységétől úgy, hogy közben a hús-vér felhasználókat a lehető legkevésbé zavarja.

en: The size of CAPTCHA to serve.
hu: A kiszolgálandó CAPTCHA mérete.

en: Removed recaptcha_mailhide module from database.
hu: <code>recaptcha_mailhide</code> modul eltávolítva az adatbázisból.
