reCAPTCHA (7.x-2.4-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Size
fi: Koko

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Theme
fi: Teema

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: Compact
fi: Kompakti

en: Dark
fi: Tumma
