reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Score
ar: الدرجة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
