reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Action
az: Fəaliyyət

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Score
az: Hesab

en: Machine name
az: Maşın adı
