reCAPTCHA V3 (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: None
bn: একটিও নয়

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
