reCAPTCHA V3 (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: None
gu: એકે નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.
