reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Action
lv: Darbība

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
