reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: General settings
ro: Setări generale

en: Score
ro: Scor

en: Spam control
ro: Control de spam

en: Challenge type
ro: Tipul provocării

en: Machine name
ro: Numele mașinii
