reCAPTCHA V3 (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
