reCAPTCHA V3 (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Action
es: Acción

en: None
es: Ninguno

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Score
es: Puntuación

en: Widget settings
es: Configuración de Widget

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Spam control
es: Control de spam

en: Challenge type
es: Tipo de pregunta

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Error message
es: Mensaje de error
