reCAPTCHA V3 (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Action
eu: Ekintza

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Error message
eu: Errore mezua
