reCAPTCHA V3 (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Action
hu: Művelet

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Score
hu: Eredmény

en: Widget settings
hu: Felületi elem beállítások

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: Challenge type
hu: Feladat típusa

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Site key
hu: Webhelykulcs

en: The site key given to you when you <a href="@url">register for reCAPTCHA</a>.
hu: A reCAPTCHA <a href="@url">regisztrációkor</a> kapott webhelykulcs.

en: The secret key given to you when you <a href="@url">register for reCAPTCHA</a>.
hu: A reCAPTCHA <a href="@url">regisztrációkor</a> kapott titkos kulcs.

en: The secret parameter is missing.
hu: A titkos paraméter hiányzik.

en: The secret parameter is invalid or malformed.
hu: A titkos paraméter érvénytelen vagy rossz formátumú.

en: The response parameter is missing.
hu: A válasz paraméter hiányzik.

en: The response parameter is invalid or malformed.
hu: A válasz paraméter érvénytelen vagy rossz formátumú.

en: The json response is invalid or malformed.
hu: A <code>json</code> válasz érvénytelen vagy rossz formátumú.
