reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Action
id: Tindakan

en: None
id: Tiada

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Score
id: Skor

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: Challenge type
id: Tipe tantangan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Error message
id: Pesan kesalahan
