reCAPTCHA V3 (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Action
oc: Accion

en: None
oc: Pas cap

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Score
oc: Marca

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Error message
oc: Messatge d'error
