reCAPTCHA V3 (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Action
sk: Akcia

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Score
sk: Skóre

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Spam control
sk: Kontrola spamu

en: Challenge type
sk: Typ výzvy

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Error message
sk: Chybová správa
