reCAPTCHA V3 (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Action
sq: Veprimi

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme
