reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: None
ast: Nengún

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales
