reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Action
be: Дзеянне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Score
be: Адзнака

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Spam control
be: Абарона ад спаму

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Site key
be: Ключ сайту

en: The site key given to you when you <a href="@url">register for reCAPTCHA</a>.
be: Ключ сайту, які вы атрымалі, калі <a href="@url">зарэгістравалі reCAPTCHA</a>.
