reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Action
el: Ενέργεια

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος
