reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Action
eo: Ago

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Challenge type
eo: Genro de tasko
