reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Action
hy: Գործողություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն
