reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Action
it: Azione

en: None
it: Nessuno

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Score
it: Punteggio

en: Widget settings
it: Impostazioni widget

en: Spam control
it: Controllo spam

en: Challenge type
it: Tipo di sfida

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Error message
it: Messaggio di errore
