reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
